Zwycięstwo w Szczecinie zwiększa szansę na medal!

22 kwietnia o 16:00 odbył się mecz wyjazdowy z SPR Pogoń Szczecin (27 kolejka PGNiG Superligi Kobiet). Początek pierwszej połowy był bardzo wyrównany. Gospodynie miały okazję wyjść na prowadzenie, gdy zostały przyznane aż 3 rzuty karne, jednak znakomicie poradziła sobie z nimi Weronika Kordowiecka. Po 30 minutach prowadziliyśmy 8:12. W drugiej połowie cały czas utrzymywaliśmy przewagę i zwyciężyliśmy 22:27. Zmniejszamy różnicę punktów do naszych rywali będących wyżej w tabeli i tym samym zachowujemy matematyczne szanse na medal.

SPR Pogoń Szczecin – GTPR Gdynia 22:27 (8:12)

SPR Pogoń Szczecin: Krupa – Bancilon 3 (0/1), Płomińska 2 (0/1), Noga 3, Cebula 2 (1/2), Urbańska, Królikowska 1, Marcikova 2, Janas 1, Koprowska 1 (1/2), Nosek 1, Zawistowska 2, Kochaniak 1, Blażević 3 (0/1), Gadzina, Senderkiewicz