WICEMISTRZYNIE niepokonane – porażka w Lubinie

WICEMISTRZYNIE niepokonane – porażka w Lubinie

12 września odbył się kolejny mecz wyjazdowy z udziałem naszej drużyny, w którym zmierzyłyśmy się z MKS Zagłebie Lubin. Był to ciężki mecz dla nas i daliśmy z siebie wszystko. Przed nami nadal sporo pracy, ale nie spuszczamy głów.

Marcin Markuszewski o meczu:Może teraz troszkę zaskoczę, ale nie rozmawia mi się ciężko po takim spotkaniu, dlatego, że wiemy na czym obecnie stoimy i wiemy jakie mamy problemy. A mamy niesamowicie odmłodzony zespół. Znamy swoje miejsce w szeregu i zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym momencie nie mamy co liczyć na wyrównaną walkę z zespołem Zagłębia czy MKS Perły Lublin. Przed zespołem dużo pracy, ale ja zawsze staram się szukać pozytywów” – przyznał z uśmiechem trener Arki Gdynia.

 

Metraco Zagłębie Lubin – Arka Gdynia 33:17 (19:8)

Zagłębie: Wąż, Maliczkiewicz – Grzyb 4, Mączka 3, Hartman 2, Trawczyńska 5, Buklarewicz 1, Wasiak 1, Górna 3, Rosińska 1, Ważna 3, Priolli 1, Matieli 1, Jochymek 1, Belmas 1, Pielesz 6.
Karne: 3/3.
Kary: 4 min.

Arka: Kowalczyk, Chodakowska – Wtulich 4, Wąsik 2, Bieńkowska 1, Czarnik 2, Dorsz, Gutkowska 4, Śliwińska, Borysławska 2, Małecka 2.
Karne: 4/5.
Kary: 6 min.

Zdjęcie: MKS Zagłębie Lubin

mkszl