Lider Superligi Kobiet zwycięża z Mistrzem Polski

14 marca miał miejsce mecz na szczycie. Nasze zawodniczki zmierzyły się w meczu wyjazdowym III rundy z obecnym liderem tabeli PGNiG Superligi Kobiet – MKS Perła Lublin. Po bardzo dobrej pierwszej połowie, prowadziliśmy 11:16 i przez większość drugiej połowy udało Nam się utrzymywać przewagę. Niestety pod koniec meczu lublinianki odrobiły stratę, a w ostatnich minutach rzuciły zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 25:24 (11:16).

MKS Perła Lublin: Gawlik, Januchta – Rola, Gęga, Matuszczyk, Stasiak, Repelewska, Drabik, Niesciaruk, Migdaliowa, Nocuń, Skrzyniarz, Rosiak, Achruk.
Kary: 10 min. (Achruk, Rola, Repelewska, Gęga i Migdaliowa – po 2 min.).

GTPR Gdynia: Kordowiecka, Kamińska – Janiszewska, Łabuda, Pękala, Zych, Kozłowska, Gutkowska, Śliwińska, Matieli, Szarawaga, Uścinowicz, Błaszkowska.
Kary: 10 min. (Zych, Pękala i Szarawaga – po 2 min., Gutkowska – 4 min.).