Elbląg lepszy od Gdynianek

W spotkaniu z Elblągiem, Nasz zespół w pierwszej połowie wykazał się walecznością i determinacją, co sprawiło, że po pierwszych 30 minutach prowadziliśmy 14:12. Po przerwie to goście zaczęli prezentować się lepiej i bardzo szybko odrobili straty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 23:31. Zostajemy już bez możliwości awansu w tabeli.

GTPR Gdynia – Kram Start Elbląg 23:31 (14:12)

GTPR: Kordowiecka 1, Chodakowska – Szarawaga 6, Machado Matieli 5, ścinowiicz 4, Janiszewska 2, Pękala 2, Gutkowska 2, Łabuda 1oraz Błaszkowska, liwińska.
Karne: 2/2.
Kary: 12 min. (Szarawaga, Machado Matieli – po 4 min., Janiszewska, Łabuda – 2 min.).

Kram Start: Szywerska, Powaga 1 – Lisewska 11, Balsam 5, Świerczek 3, Jędrzejczyk 3, Świerżewska 3, Kozimur 2, Kwiecińska 2, Choromańska 1 oraz Stokłosa, Gerej, Drosz